YUNUS ÖZDEMİR​

DELFİN – KURUCU & CEO’SU

Delfin Tekstil olarak 2007 yılından beri tekstil endüstrisi alanında üretim faaliyetlerimizi değerlerimizin temelini oluşturan kalite ve güven anlayışıyla ara vermeden devam etmekteyiz.

Ticari ahlak, güvenilirlik, zamanında iş bitirme ve sürdürülebilirlik gibi özellikleri; çalışma hayatımızın olmazsa olmazı olarak gördük. İlke edindiğimiz bu değerleri tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte bugünlere taşıdık.

Hızla değişen Turizm ve Otelcilik sektöründe prensibimiz gereği her zaman kalıcı ve ekonomik çözümler üreterek müşteri memnuniyetini en üstlere taşımayı görev haline getirdik.

Otel, hastane, yurt, misafirhane, restoran ve ofis, gibi pek çok alanda; havlu, bornoz, çarşaf, nevresim, pike, yastık, yorgan, alez vb. farklı ürünler üreterek sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.  

Delfin olarak müşterilerimize verdiğimiz önemin farkındalığıyla müşteri ilişkilerinde doğru iletişimi kurmak adına mobil satış pazarlama ekipleri kurarak; Antalya, Bodrum, İzmir, İstanbul, Ankara, Van başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinde artık müşterilerimize çok daha yakınız.

İnsana, doğaya, saygılı olabilmeyi ve çevreye duyarlı ekolojik üretimi daha farklı seviyelere getirmeyi planlama prensibiyle kendimizi çok daha iyi hissediyoruz.

İş ortaklarımızla birlikte büyümenin arzusu ve umuduyla.

 

Sevgi,

Saygılarımla.