Hakkımızda

“Cesaretimizi, iyi olma düşüncemizle birleştirdik.

 

Delfin Ev ve Otel Tekstil Ürünleri Turizm San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak yaklaşık 27 yıllık tekstil deneyiminin birleşimi sonucu 2007 yılında Denizli’deki fabrikamızda üretime başladık. Delfin Tekstil olarak üretim faaliyetlerimizi değerlerimizin temelini oluşturan kalite ve güven anlayışıyla tekstil endüstrisi alanında faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Sizlerle beraber bu yolculukta en iyisini yapabilmek için yoğun çaba içerisindeyiz. Ticari ahlak, güvenilirlik, zamanında iş bitirme ve sürdürülebilirlik gibi özellikleri; çalışma hayatımızın olmazsa olmazı olarak gördük. İlke edindiğimiz bu değerleri tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte bugünlere kadar taşıdık.

Denizli’de bulunan fabrikamızda ipliğin gelişiyle başlayan bu serüvenimiz, ürünlerimizin sizlere ulaşımı sağlanıncaya kadar devam etmektedir. Bu içtenliğimiz ile çalıştığımız müşterilerimizle güven ve bağlılığın temellerini oluşturduk.

Müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmaya ve kalite, güvenilirlik ve istikrar politikalarımızda en iyi hizmeti verme çabası içerisinde olduk.

Ürün kalitemizi TSE ve ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 45001:2018 İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetim Sistemi’ne sahip sertifikalarla sürdürmeye devam etmekteyiz.

Hızla değişen Turizm ve Otelcilik sektöründe prensibimiz gereği her zaman estetik ve ekonomik çözümler üreterek müşterilerimizin Başta Antalya, Bodrum, İzmir, İstanbul, Ankara olmak üzere Türkiye’nin her yerine satış faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Otel, hastane, yurt, misafirhane, restoran ve ofis, gibi pek çok alanda; havlu, bornoz, çarşaf, nevresim, pike, yastık, yorgan, alez vb. farklı ürünleri üreterek sizlere hizmet vermenin mutluluğu içeresindeyiz.

Misyonumuz

İlke, değer ve çizgimizi koruyarak, müşterilerimize en doğru çözümü sunup düşük maliyetli fiyat performans satış politikamızla müşterinin ihtiyaçlarını geniş ürün yelpazesiyle en üst düzeyde karşılayarak natürel ve kaliteli ürünlerimizle yaşama değer katan; insana, doğaya, saygılı olabilmeyi ve çevreye duyarlı ekolojik üretimi görev belirledik. 

Vizyonumuz

Yurt Dışında Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden sürekli değişim ve gelişime açık ve müşteri odaklı yapılanmamızla tekstil sektörünün öncü firmalarından biri olmak.